MCT MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
MCT Makine 2013 yılında Bursa’da kurulmuştur.
Şirket kurucularımızın 12 yıllık mühendislik ve ithalat-ihracat danışmanlığı hizmetlerinin iştiraki ile ortaya çıkmıştır.
MCT Makine, kesici ve tutucu takım satışı, talaşlı imalat, enerji, mühendislik ve teknik danışmanlık konularında faaliyet göstermektedir.
Danışmanlığını ve teknik tedarikçiliğini yapmakta olduğumuz müşterilerimize karşı hizmet felsefemiz; yüksek verimlilik ve faydalı, kaliteli, güvenli ve ekonomik tedarik akışı sağlamaktır.
Ürün ve hizmet gamına her geçen gün yeni ve inovatif kalemleri ekleyen genç ekibimiz, dinamizmini çözüm ortakları ve müşterileri ile “kazan kazan” mantığı ile paylaşmakta ve iş ortakları ile beraber büyümektedir.

Hız Kafası yüksek kalite standartlarında Avrupa’da üretilmekte ve Türkiye stoklarımızdan teslim edilmektedir. Gisstec Hız Kafaları Standart (S), Elektrikli (SE), Seramik Rulmanlı (SC) olarak üç grupta toplanmaktadır. Hız Kafaları BT40, SK40, CAT40, BT50, SK50, CAT50, HSK63, HSK100 konik şaftları ile CNC ve Universal tezgahlarınıza uyumlu kafalardır.

Hız kafaları

30.000 RPM’e kadar olan modelleri ile her türlü işleme merkezinde kullanılabilmektedir. Başlıca avantajı, tezgahınız ile ulasamadığınız hızlara ulaşmanızı imkan vererek istenilen yüzey kalitesini elde etmenizi sağlamaktır. Özellikle kalıpçılık sektöründe finiş operasyonları için yaygın olarak kullanilan hız kafaları, iş parçasının üzerine yazı yazmak gibi çesitli amaçlarla da kullanılabilmektedir. Her hız kafasının sabit bir çevrim oranı vardır ve tezgahın fener milinin dönüs hızını o oranda artırır, böylece tezgahta minimum oranda yüklenme oluşur